Kierowca autobusu z serią mandatów

Data dodania: 18-10-2022

20 mandatów karnych za przekroczenie dozwolonej prędkości otrzymał podczas jednej kontroli mołdawski kierowca autokaru turystycznego. Naruszenia 41 latka rozliczyli inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Białegostoku.

Z 2 promilami pod prąd

Data dodania: 04-10-2022

Jechał pod prąd jedną z łódzkich ulic. Kiedy został zatrzymany przez wspólny patrol Inspekcji Transportu Drogowego i Policji, okazało się, że jest pijany. Kierowca samochodu osobowego wydmuchał ponad 2 promile.

Inspektorzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia drogowego

Data dodania: 22-09-2022

Inspektorzy CANARD patrolując stołeczne ulice zauważyli samochód osobowy, którego kierujący po utarcie panowanie nad pojazdem uderzył w przystanek na zjeździe z trasy S8. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wezwali służby ratunkowe.

Transport zakończony 19 mandatami

Data dodania: 05-09-2022

19 mandatów karnych otrzymał kierowca litewskiej ciężarówki zatrzymany przez patrol z białostockiej delegatury Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. 67-latek notorycznie nie stosował się do ograniczeń prędkości.

Wsiadł za kółko po procentach

Data dodania: 02-05-2022

„Piłeś – nie jedź”, do tej zasady nie zastosował się kierujący oplem, którego trzeźwość w trakcie kontroli sprawdzili inspektorzy z łódzkiego CANARD-u. Alkomat pokazał ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.