Skuteczna współpraca służb

Data dodania: 29-04-2024

Dwa miesiące brawurowej jazdy i jedenaście zarejestrowanych wykroczeń przekroczenia dozwolonej prędkości, w tym nawet o 174 km/h, swój finał będzie miało w sądzie. Mężczyzna czuł się bezkarnie, bo jeździł samochodem z angielskimi tablicami rejestracyjnymi. Jednak nie uniknie surowej kary.

Pomogli bezpiecznie dotrzeć do szpitala rodzącej kobiecie

Data dodania: 01-02-2024

Wspólny patrol CANARD i rzeszowskiej Policji eskortował do szpitala samochód, którym jechała rodząca kobieta. Dzięki pomocy funkcjonariuszy kierujący pojazdem i jego pasażerka szybko i bezpiecznie dotarli do szpitala.

Szybka jazda z promilami

Data dodania: 24-01-2024

Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu i ponad 100 km/h na liczniku, a do tego brak uprawnień i niezatrzymanie się do kontroli. Mężczyznę po krótkim pościgu zatrzymali inspektorzy CANARD z Krakowa.

Inspekcja Transportu Drogowego gra z WOŚP

Data dodania: 22-01-2024

Trwa ostatnie odliczanie do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu nie mogło zabraknąć Inspekcji Transportu Drogowego. W wielu miastach, na terenie całego kraju, inspektorzy i pracownicy ITD będą wspierać WOŚP. Na aukcjach Wielkiej Orkiestry już można licytować maskotki ...

Przejechał ciężarówką po pasach tuż przed pieszym

Data dodania: 20-11-2023

Pieszy w kamizelce odblaskowej był już na oznakowanym przejściu, gdy tuż przed nim przejechała ciężarówka. Świadkami niebezpiecznej sytuacji byli inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, którzy jechali z naprzeciwka nieoznakowanym pojazdem i przepuszczali pieszego przez jezdnię. ...