Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością

Data dodania: 12-10-2017

W dniu 11 października 2017 roku Komenda Miejska Policji w Łodzi wspólnie z Centrum Technologii Bezpieczeństwa w Logistyce Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowało konferencją naukową pod nazwą „Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością”.

X Konferencja profilaktyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym pojazdów Sił Zbrojnych RP

Data dodania: 05-10-2017

Na zaproszenie Szefa Pana płk. Adama Słodczyka w konferencji uczestniczył Pan Marek Konkolewski Dyrektor Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, który uhonorowany został za wieloletnią współpracę przy organizowaniu konferencji profilaktyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Obchody 15-lecia działalności kontrolnej Inspekcji Transportu Drogowego

Data dodania: 02-10-2017

Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser – Duda, Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Minister - członek Rady Ministrów Elżbieta Witek, Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, parlamentarzyści i znamienici goście wzięli u ...

Ostobramska i Fieldorfa – pozytywna legalizacja

Data dodania: 02-10-2017

W dniu 28 września 2017 roku w godzinach nocnych Okręgowy Urząd Miar w Warszawie przeprowadził legalizację przyrządu do pomiaru prędkości pojazdów w kontroli ruchu drogowego na krzyżowaniu ulic Ostrobramskiej z Fieldorfa.

Delegacja przedstawicieli administracji ukraińskiej w CANARD

Data dodania: 13-09-2017

W dniu 12 września, Centrum Automatycznego Nadzoru Nad Ruchem Drogowym gościło delegację przedstawicieli administracji ukraińskiej, która przybyła do Polski na zaproszenie Najwyższej Izby Kontroli.