eBOK - Profil Zaufany ePUAP

Data dodania: 07-01-2018

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że została już przywrócona pełna sprawność portalu eBOK (www.ebok.canard.gitd.gov.pl) w zakresie funkcjonalności wykorzystujących do potwierdzania tożsamości wykorzystujących Profil Zaufany ePUAP. Dodatkowo w ramach przeprowadzonych prac udostępniliśm ...

Bezpiecznych i spokojnych Świąt

Data dodania: 21-12-2017

Bezpiecznych i spokojnych Świąt w rodzinnym gronie oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym.

Świąteczne spotkania opłatkowe w GITD

Data dodania: 20-12-2017

Dziś w siedzibie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym odbyły się spotkania opłatkowe z inspektorami i pracownikami GITD. W spotkaniach uczestniczyli: Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transport ...

Zawartość alkoholu w wydychanym przez kierowcę Kamaza powietrzu wynosiła 0,29mg/l

Data dodania: 05-12-2017

4 grudnia 2017 r. inspektorzy z Zespołu w Gdańsku Delegatury Północnej, podczas wykonywania działań kontrolnych w ramach nadzoru nad ruchem drogowym na drodze krajowej nr 91, zatrzymali do kontroli pojazd marki Kamaz.

Inspektorzy z Delegatury Północnej spotkali się z dziećmi w Przedszkolu

Data dodania: 04-12-2017

28 listopada 2017 r. Inspektorzy z Delegatury Północnej spotkali się z dziećmi w Przedszkolu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Dzieciątka Jezus we Wlewsku k/ Lidzbarka. Dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego przygotowano kilka atrakcji.