Kontrola zakończona surowymi konsekwencjami

Data dodania: 07-09-2023

169 km/h na odcinku drogi z ograniczeniem do 80 km/h – z tak dużą prędkością jechała kierująca osobowym Mercedesem, zatrzymana do kontroli przez funkcjonariuszy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W ostatnim czasie kobieta popełniła już kolejne, poważne wykroczenie w ruchu drogowym ...

Surowa kara za kolejne wykroczenie drogowe

Data dodania: 17-08-2023

154 km/h na odcinku drogi z ograniczeniem do 80 km/h – z taką prędkością jechał kierowca osobówki, zatrzymany do kontroli przez inspektorów Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Było to jego kolejne, tak poważne wykroczenie w ruchu drogowym w ostatnim czasie.

Kierowca dostawczaka był nietrzeźwy

Data dodania: 15-05-2023

Ponad 2 promile „wydmuchał” kierowca samochodu dostawczego, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Pijanego mężczyznę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.

Recydywista z sądowym zakazem

Data dodania: 18-04-2023

Mężczyzna, który kolejny raz przekroczył dozwoloną prędkość, miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Próbował oszukać inspektorów CANARD, podając dane osobowe swojego brata. Próba uniknięcia kary nie powiodła się.

O brd z delegacją z Azerbejdżanu

Data dodania: 11-04-2023

Wpływ systemu fotoradarowego na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, rozszerzenie zasięgu jego oddziaływania, stosowane procedury i regulacje prawne – te aspekty zarządzania prędkością w Polsce omówiono na spotkaniu z przedstawicielami służb i instytucji z Azerbejdżanu. Wizyta w Centrum Automaty ...