Jeden kierowca i 18 mandatów

Data dodania: 18-11-2021

Turecki kierowca jeździł nie bacząc na limity prędkości. Zdjęcia robione przez fotoradary nie robiły na nim wrażenia, bo był przekonany, że jako obcokrajowcowi nic mu nie grozi. Inspektorzy Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym z Białegostoku „sprowadzili go na ziemię”.

Kamieńsk- fotoradar już działa

Data dodania: 19-10-2021

Fotoradar zainstalowany na drodze krajowej nr 91 w Kamieńsku w woj. łódzkim włączony został w tryb rejestracji naruszeń. Nadzór prowadzony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ma wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasteczka.

Na drogowej mapie przybywa fotoradarów

Data dodania: 22-09-2021

Grójec i Brześce – tu w ostatnich dniach stanęły nowe fotoradary. Trwa rozbudowa systemu Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Jednym z etapów rozbudowy systemu fotoradarowego jest montaż 26 stacjonarnych urządzeń rejestrujących.

Ruszyły kontrole na moście Poniatowskiego

Data dodania: 15-09-2021

Pierwsze fotoradary na moście Poniatowskiego mierzą już prędkość. W ciągu pierwszych godzin pracy 3 urządzenia zarejestrowały ponad 330 przypadków przekroczenia przez kierujących dozwolonej prędkości.

Fotoradary na moście Poniatowskiego w systemie CANARD

Data dodania: 10-09-2021

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym GITD przejmuje fotoradary zamontowane na moście Poniatowskiego. Urządzenia zostały włączone do ogólnopolskiego systemu fotoradarowego.