Kamieńsk- fotoradar już działa

Data dodania: 19-10-2021

Fotoradar zainstalowany na drodze krajowej nr 91 w Kamieńsku w woj. łódzkim włączony został w tryb rejestracji naruszeń. Nadzór prowadzony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ma wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasteczka.

Na drogowej mapie przybywa fotoradarów

Data dodania: 22-09-2021

Grójec i Brześce – tu w ostatnich dniach stanęły nowe fotoradary. Trwa rozbudowa systemu Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Jednym z etapów rozbudowy systemu fotoradarowego jest montaż 26 stacjonarnych urządzeń rejestrujących.

Ruszyły kontrole na moście Poniatowskiego

Data dodania: 15-09-2021

Pierwsze fotoradary na moście Poniatowskiego mierzą już prędkość. W ciągu pierwszych godzin pracy 3 urządzenia zarejestrowały ponad 330 przypadków przekroczenia przez kierujących dozwolonej prędkości.

Fotoradary na moście Poniatowskiego w systemie CANARD

Data dodania: 10-09-2021

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym GITD przejmuje fotoradary zamontowane na moście Poniatowskiego. Urządzenia zostały włączone do ogólnopolskiego systemu fotoradarowego.

Podsumowanie działania fotoradarów w wakacje

Data dodania: 07-09-2021

Niemal 260 tys. przypadków niestosowania się do ograniczeń prędkości zarejestrowały fotoradary systemu CANARD w czasie tegorocznych wakacji. Najwięcej przekroczeń prędkości zarejestrował fotoradar w Warszawie, wykonujący pomiary przy ul. Spacerowej.