ITD na Międzynarodowych Targach Transportu Spedycji i Logistyki 2018

Data dodania: 26-03-2018

Swoje stoisko prezentowała Inspekcja Transportu Drogowego, na którym wystawiono pojazd przeznaczony do kontroli elektronicznego poboru opłat oraz jeden z 29 pojazdów, którymi zarządza CANARD z zainstalowanym mobilnym urządzeniem rejestrującym.

Kolejna lekcja z cyklu "Bezpieczna Szkoła Tirka"

Data dodania: 01-03-2018

Na zaproszenie Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Inspektorzy z Krakowa odwiedzili Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Dla uczniów z klas 1-3 Inspektorzy wygłosili prelekcje pt. „Przygody krokodylka Tirka” na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Na zakończeni ...

Konwent Marszałków Województw Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem Dyrektora CANARD

Data dodania: 01-02-2018

Jeden z bloków obrad I posiedzenia Konwentu Marszałków Województw RP w Opolu dotyczył działań, podejmowanych przez różne instytucje, na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dyrektor CANARD Marek Konkolewski zaprezentował działania ITD.

Spotkania z młodzieżą Zespołów Szkół Samochodowych o profilu kierowca-mechanik

Data dodania: 30-01-2018

Blisko 200 uczniów kształcących się w zawodzie kierowca-mechanik uczęszczających do szkół średnich w regionie kujawsko-pomorskim miało okazję poznać tajniki pracy inspektorów ITD.

Współpraca GITD przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim

Data dodania: 22-01-2018

Główny Inspektorat Transportu Drogowego podjął współpracę przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim z Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta.