Powrót Świąteczne spotkania opłatkowe w GITD

Dziś w siedzibie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym odbyły się spotkania opłatkowe z inspektorami i pracownikami GITD. W spotkaniach uczestniczyli: Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transport Drogowego Alvin Gajadhur, Zastępca Głównego Inspektora Transportu Drogowego Łukasz Bryła, Dyrektor Generalny Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Renata Rychter oraz Szef Gabinetu Politycznego Ministra Infrastruktury i Budownictwa Łukasz Smółka. Złożyli oni bożonarodzeniowe oraz noworoczne życzenia wszystkim pracownikom GITD.

 

 

- „Szanowni Państwo, wielokrotnie mówiłem o tym, że Inspekcja Transportu Drogowego wypełniła i wypełnia swoje zadania. Za to chciałem Państwu podziękować. Wszystko co Państwo robicie wpływa na kondycje polskiej gospodarki, ale również na bezpieczeństwo na drogach. Życzę Państwu, aby Boże Narodzenie było świętem szczególnym dla każdego z Was. Aby były to najpiękniejsze z Waszych dotychczasowych świąt, pełne ciepła i wsparcia Waszych bliskich" - tymi słowami  Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk rozpoczął spotkanie z pracownikami w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym GITD.

 

 

Szef ITD podziękował inspektorom i pracownikom za dotychczasową pracę oraz zaangażowanie w codzienne obowiązki.

 

 

- „Chciałbym życzyć Państwu zdrowych, spokojnych, pogodnych świąt spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze oraz sukcesów w Nowym 2018 Roku. Chciałbym serdecznie podziękować za Państwa zaangażowanie. To dzięki Państwa pracy Inspekcja Transportu Drogowego jest bardzo dobrze postrzegana. Z tego miejsca chciałbym również podziękować ministrowi Adamczykowi za ogromne wsparcie udzielane Inspekcji Transportu Drogowego" - powiedział Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.

 

 

- „Jesteśmy bardzo dumni, że mamy taką służbę, która wspiera ministra infrastruktury i budownictwa. Za to jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni" – powiedział Łukasz Smółka, Szef Gabinetu Politycznego Ministra Infrastruktury i Budownictwa w centrali Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

 

- „Serdecznie dziękuję za cały ten rok, za zaangażowanie wszystkich komórek organizacyjnych, dzięki którym jesteśmy postrzegani jako wyspecjalizowana formacja" – powiedział Łukasz Bryła, Zastępca Głównego Inspektora Transportu Drogowego.

 

 

- „Pragnę życzyć Państwu świątecznych chwil spędzonych w atmosferze przyjaźni, miłości, ale również wiary. Wiary w sukces, wiary w siebie, wiary w swoich bliskich" – dodała Renata Rychter, Dyrektor Generalny GITD.

 

 

- „Chciałbym Państwu podziękować za Waszą odpowiedzialną pracę. Życzę Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia" – powiedział Marek Konkolewski, dyrektor CANARD podczas spotkania z pracownikami odpowiedzialnymi za system automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym.

 

 

Spotkania były okazją do podsumowania tegorocznej pracy ITD. Tradycyjnie zakończyły się wzajemnymi życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.