Powrót Na zawsze pozostanie w naszej pamięci...

Dziś, podczas wykonywania czynności kontrolnych, zginął nasz kolega, 34-letni Paweł Stępień. Pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

28 sierpnia 2017 r. przy drodze S8 inspektor Paweł Stępień podczas wykonywania czynności kontrolnych został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 34-letni inspektor zmarł.

Paweł Stępień rozpoczął pracę w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w 2004 roku. Po ukończeniu kursu inspektorskiego w 2008 roku zaczął pracę jako inspektor transportu drogowego. Od początku związany był z sieradzkim oddziałem WITD w Łodzi. Przełożeni oceniali go jako jednego z najlepszych inspektorów w oddziale. Był sumienny i pracowity, z wzorową dokładnością wykonywał swoje obowiązki. Zawsze chętnie pomagał innym. Inspektorzy zapamiętają go jako dobrego, sympatycznego i bardzo życzliwego kolegę.

Główny Inspektor Alvin Gajadhur, dyrektor Gabinetu Głównego Inspektora Urszula Nowinowska oraz Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Michał Mostowski wraz z inspektorami łącząc się w bólu złożyli osobiście Rodzinie oraz Najbliższym zmarłego tragicznie inspektora, wyrazy współczucia i głębokiego żalu. Do kondolencji przyłączają się inspektorzy oraz pracownicy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.