Współpraca GITD przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim

Data dodania: 22-01-2018

Główny Inspektorat Transportu Drogowego podjął współpracę przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim z Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta.

ITD w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie

Data dodania: 08-01-2018

4 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie (woj. małopolskie) odbyło się edukacyjne spotkanie uczniów klas I-III z krakowskimi inspektorami ITD w ramach akcji „Bezpieczna Szkoła Tirka”.

Świąteczne spotkania opłatkowe w GITD

Data dodania: 20-12-2017

Dziś w siedzibie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym odbyły się spotkania opłatkowe z inspektorami i pracownikami GITD. W spotkaniach uczestniczyli: Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transport ...

Zawartość alkoholu w wydychanym przez kierowcę Kamaza powietrzu wynosiła 0,29mg/l

Data dodania: 05-12-2017

4 grudnia 2017 r. inspektorzy z Zespołu w Gdańsku Delegatury Północnej, podczas wykonywania działań kontrolnych w ramach nadzoru nad ruchem drogowym na drodze krajowej nr 91, zatrzymali do kontroli pojazd marki Kamaz.

Inspektorzy z Delegatury Północnej spotkali się z dziećmi w Przedszkolu

Data dodania: 04-12-2017

28 listopada 2017 r. Inspektorzy z Delegatury Północnej spotkali się z dziećmi w Przedszkolu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Dzieciątka Jezus we Wlewsku k/ Lidzbarka. Dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego przygotowano kilka atrakcji.