ITD na Międzynarodowych Targach Transportu Spedycji i Logistyki 2018

Data dodania: 26-03-2018

Swoje stoisko prezentowała Inspekcja Transportu Drogowego, na którym wystawiono pojazd przeznaczony do kontroli elektronicznego poboru opłat oraz jeden z 29 pojazdów, którymi zarządza CANARD z zainstalowanym mobilnym urządzeniem rejestrującym.

Konwent Marszałków Województw Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem Dyrektora CANARD

Data dodania: 01-02-2018

Jeden z bloków obrad I posiedzenia Konwentu Marszałków Województw RP w Opolu dotyczył działań, podejmowanych przez różne instytucje, na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dyrektor CANARD Marek Konkolewski zaprezentował działania ITD.

Współpraca GITD przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim

Data dodania: 22-01-2018

Główny Inspektorat Transportu Drogowego podjął współpracę przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim z Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta.

ITD w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie

Data dodania: 08-01-2018

4 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie (woj. małopolskie) odbyło się edukacyjne spotkanie uczniów klas I-III z krakowskimi inspektorami ITD w ramach akcji „Bezpieczna Szkoła Tirka”.

Świąteczne spotkania opłatkowe w GITD

Data dodania: 20-12-2017

Dziś w siedzibie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym odbyły się spotkania opłatkowe z inspektorami i pracownikami GITD. W spotkaniach uczestniczyli: Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transport ...