Powrót CANARD wznawia przyjmowanie interesantów

Ikona artykułu

W Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym przy ul. Przyczółkowej 109A od 25 maja wznowiono przyjmowanie interesantów.

 

W związku z zagrożeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 została ograniczona liczba osób mogących przebywać jednocześnie w pomieszczeniach przeznaczonych do obsługi interesanta.

 

Interesanci będą wpuszczani przez pracowników ochrony do sali obsługi pojedynczo. Przed wejściem należy skorzystać z udostępnionego płynu do dezynfekcji rąk oraz zasłonić usta i nos. Oczekując na wejście do urzędu prosimy o zajmowanie miejsca w kolejce w bezpiecznej odległości - 2 m od siebie.

 

Zachęcamy również z możliwości skorzystania z elektronicznego biura obsługi klienta, zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Za pośrednictwem platformy e-BOK można złożyć oświadczenie w sprawie, poprzez wypełnienie formularza elektronicznego. Proces rejestracji wymaga posiadania profilu zaufanego na platformie e-PUAP lub elektronicznego podpisu kwalifikowanego. W przypadku osób fizycznych rekomendujemy założenie profilu zaufanego, który jest bezpłatny i przyjazny użytkownikowi. Wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące zarówno rejestracji, jak i zarządzania kontem znajdą Państwo na stronie https://ebok.canard.gitd.gov.pl/ebok/web/portal/logowanie.

 

W oddziale zamiejscowym GITD w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41 przyjmowanie interesantów zostanie wznowione 26 maja.