Projekt na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa ruchu drogowego w Azerbejdżanie

Data dodania: 31-03-2023

Mniej wypadków drogowych, a także m.in. poprawa zdolności prawnych i instytucjonalnych. Eksperci z Polski i Litwy dzielą się z partnerami z Azerbejdżanu wiedzą na temat zarządzania systemem bezpieczeństwa w zgodności ze standardami i najlepszymi praktykami UE. Wśród nich Dyrektor Centrum Aut ...

Ruszyła wymiana fotoradarów

Data dodania: 06-03-2023

247 fotoradarów zostanie wymienionych na nowe. Pierwsze urządzenia już zostały zamontowane. Nowe fotoradary sukcesywnie będą zastępowały najstarsze i najbardziej wyeksploatowane. To kolejny etap realizacji projektu zwiększenia efektywności oraz skuteczności systemu CANARD.

Studenci Politechniki Warszawskiej w CANARD

Data dodania: 20-12-2022

Nie na sali wykładowej, ale w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowy, o nowych urządzeniach kontrolnych i stosowanych rozwiązaniach uczyli się studenci Politechniki Warszawskiej. CANARD w ramach zajęć praktycznych odwiedzili studenci i wykładowcy Zakładu Sterowania Ruchem i Infras ...

Bez uprawnień i za szybko

Data dodania: 09-12-2022

Stracił prawo jazdy miesiąc temu za zbyt szybką jazdę. Mimo to, usiadł za kierownicą autobusu i po raz kolejny przekroczył dozwoloną prędkość. Inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego ukarali kierowcę mandatem i punktami karnymi.

Wydłużone godziny pracy CANARD

Data dodania: 28-11-2022

8:15-17:45- Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym wydłuża poniedziałkowe godziny przyjmowania interesantów. W pozostałe dni tygodnia godziny pracy CANARD pozostają bez zmian.