Przybędzie odcinkowych pomiarów prędkości

Data dodania: 22-11-2021

Kolejnych 39 odcinków dróg będzie kontrolowanych przez odcinkowe pomiary prędkości. CANARD GITD ogłosił przetarg na dostawę i montaż urządzeń. Pojawią się w 13 województwach na różnych kategoriach dróg, w tym na autostradach.

Jeden kierowca i 18 mandatów

Data dodania: 18-11-2021

Turecki kierowca jeździł nie bacząc na limity prędkości. Zdjęcia robione przez fotoradary nie robiły na nim wrażenia, bo był przekonany, że jako obcokrajowcowi nic mu nie grozi. Inspektorzy Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym z Białegostoku „sprowadzili go na ziemię”.

Kamieńsk- fotoradar już działa

Data dodania: 19-10-2021

Fotoradar zainstalowany na drodze krajowej nr 91 w Kamieńsku w woj. łódzkim włączony został w tryb rejestracji naruszeń. Nadzór prowadzony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ma wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasteczka.

Na drogowej mapie przybywa fotoradarów

Data dodania: 22-09-2021

Grójec i Brześce – tu w ostatnich dniach stanęły nowe fotoradary. Trwa rozbudowa systemu Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Jednym z etapów rozbudowy systemu fotoradarowego jest montaż 26 stacjonarnych urządzeń rejestrujących.

Ruszyły kontrole na moście Poniatowskiego

Data dodania: 15-09-2021

Pierwsze fotoradary na moście Poniatowskiego mierzą już prędkość. W ciągu pierwszych godzin pracy 3 urządzenia zarejestrowały ponad 330 przypadków przekroczenia przez kierujących dozwolonej prędkości.