Polsko – kazachska wymiana doświadczeń w zakresie kontroli transportu i ruchu drogowego

Data dodania: 16-04-2018

Wymiana doświadczeń w zakresie kontroli drogowych, naruszeń administracyjnych, a także sposobu organizacji regularnego przewozu pasażerów, to jedne z głównych tematów, które poruszono podczas oficjalnej wizyty przedstawicieli Kazachstanu w Polsce, zorganizowanej przez Wydział Współpracy Międ ...

Minister Infrastruktury powołał p.o. Zastępcy Głównego Inspektora Transportu Drogowego

Data dodania: 30-03-2018

Nominację, w imieniu Ministra Infrastruktury, wręczył Podsekretarz Stanu Marek Chodkiewicz. Insp. w st. spocz. Rafał Kozłowski, przez ponad 23 lata pełnił służbę w Policji, w tym ponad 18 lat - w Policji ruchu drogowego. Zajmował kolejne stanowiska wykonawcze a następnie kierownicze w jednos ...

CANARD na konferencji "Bezpieczeństwo pieszych - zagrożenia i wyzwania"

Data dodania: 27-03-2018

Co trzecia ofiara śmiertelna wypadków drogowych w Polsce to pieszy. Niestety, w skali europejskiej nie ma czym się chwalić, w innych krajach bywa lepiej. Ale też z tego choćby względu każda inicjatywa, której celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych, zasługuje na uwagę.

ITD na Międzynarodowych Targach Transportu Spedycji i Logistyki 2018

Data dodania: 26-03-2018

Swoje stoisko prezentowała Inspekcja Transportu Drogowego, na którym wystawiono pojazd przeznaczony do kontroli elektronicznego poboru opłat oraz jeden z 29 pojazdów, którymi zarządza CANARD z zainstalowanym mobilnym urządzeniem rejestrującym.

Konwent Marszałków Województw Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem Dyrektora CANARD

Data dodania: 01-02-2018

Jeden z bloków obrad I posiedzenia Konwentu Marszałków Województw RP w Opolu dotyczył działań, podejmowanych przez różne instytucje, na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dyrektor CANARD Marek Konkolewski zaprezentował działania ITD.