Powrót Wznowienie obsługi w CANARD

Ikona artykułu

We wtorek (1 czerwca) zostało wznowione przyjmowanie interesantów w CANARD przy ul. Przyczółkowej 109A w Warszawie, delegaturach terenowych oraz oddziale zamiejscowym GITD w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41.

 

W związku z zagrożeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 została ograniczona liczba osób mogących przebywać jednocześnie w pomieszczeniach przeznaczonych do obsługi. Interesanci będą wpuszczani do sali obsługi pojedynczo, przez pracowników ochrony. Przed wejściem do budynku należy zdezynfekować ręce oraz zasłonić usta i nos. Oczekując na wejście do urzędu prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości min. 1,5 m od siebie.

 

Zachęcamy również do skorzystania z elektronicznego biura obsługi klienta, zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Za pośrednictwem platformy e-BOK można złożyć oświadczenie w sprawie, wypełniając formularz elektroniczny. Proces rejestracji wymaga posiadania profilu zaufanego na platformie e-PUAP lub elektronicznego podpisu kwalifikowanego. W przypadku osób fizycznych rekomendujemy założenie profilu zaufanego, który jest bezpłatny i przyjazny użytkownikowi.

 

Informacje dotyczące rejestracji jak i zarządzania kontem znajdują się na stronie: https://ebok.canard.gitd.gov.pl/ebok/web/portal/logowanie.