Przejechał ciężarówką po pasach tuż przed pieszym

Data dodania: 20-11-2023

Pieszy w kamizelce odblaskowej był już na oznakowanym przejściu, gdy tuż przed nim przejechała ciężarówka. Świadkami niebezpiecznej sytuacji byli inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, którzy jechali z naprzeciwka nieoznakowanym pojazdem i przepuszczali pieszego przez jezdnię. ...

Za szybko i po alkoholu

Data dodania: 10-11-2023

110 km/h na odcinku drogi z ograniczeniem do 50 km/h – z taką prędkością poruszał się kierowca osobówki, zatrzymany do kontroli przez patrol Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kontrola zakończona surowymi konsekwencjami

Data dodania: 07-09-2023

169 km/h na odcinku drogi z ograniczeniem do 80 km/h – z tak dużą prędkością jechała kierująca osobowym Mercedesem, zatrzymana do kontroli przez funkcjonariuszy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W ostatnim czasie kobieta popełniła już kolejne, poważne wykroczenie w ruchu drogowym ...

Surowa kara za kolejne wykroczenie drogowe

Data dodania: 17-08-2023

154 km/h na odcinku drogi z ograniczeniem do 80 km/h – z taką prędkością jechał kierowca osobówki, zatrzymany do kontroli przez inspektorów Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Było to jego kolejne, tak poważne wykroczenie w ruchu drogowym w ostatnim czasie.

Kierowca dostawczaka był nietrzeźwy

Data dodania: 15-05-2023

Ponad 2 promile „wydmuchał” kierowca samochodu dostawczego, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Pijanego mężczyznę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.