Powrót Delegacja CANARD na międzynarodowych Targach Intertraffic 2024

Setki międzynarodowych wystawców, najbardziej kompleksowy przegląd produktów, usług i przełomowych rozwiązań, tysiące gości i wspólny cel – modernizacja ruchu drogowego. Wyjątkowe wydarzenie europejskiej edycji międzynarodowych Tragów Intertraffic 2024 w Amsterdamie już za nami.


 

Przedstawiciele Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego brali udział w Targach Intertraffic 2024 odbywających się w dniach 16 – 19 kwietnia br. w Amsterdamie. Organizowana co 2 lata europejska edycja Targów należy do największych na świecie spotkań producentów i ekspertów różnego typu rozwiązań, dotyczących szeroko pojętej tematyki w obszarach transportu drogowego, logistyki miejskiej, bezpieczeństwa drogowego czy też zrównoważonego transportu. Podczas tegorocznej edycji w targach brało udział ponad 900 wystawców z całego świata, prezentując kompleksowy przegląd zarówno sprawdzonych rozwiązań, jak i najnowszych trendów wśród swoich dziedzin.

Oprócz wystawców i ich sprzętu, w ramach wydarzenia, zorganiozowano liczne wykłady i seminaria dotyczące tematów pozostających w zainteresowaniu CANARD, takich jak urządzenia rejestrujące nowych generacji, systemy ITS, a także rozwiązania dotyczące zarządzania bazami danych.

Targi Intertraffic to również doskonała okazja do nawiązania kontaktów oraz wymiany doświadczeń z organizacjami zajmującymi się obsługą urządzeń rejestrujących i automatycznym nadzorem nad ruchem drogowym w innych państwach.