Ostrzeżenie przed próbami wyłudzenia danych i pieniędzy poprzez fałszywe wezwania do zapłaty

Data dodania: 13-05-2024

Wiadomości SMS, e-mail a nawet korespondencja listowna to zaobserwowane ostatnio próby działania oszustów podszywających się pod Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego (CANARD GITD).

Inspekcja Transportu Drogowego na Targach POLSECURE 2024

Data dodania: 06-05-2024

Najnowocześniejszy sprzęt, pokazy, konferencje i dyskusje o bezpieczeństwie publicznym – tak wyglądała tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów POLSECURE, które odbyły się w Kielcach już po raz trzeci. Inspekcja Transportu Drogowego zaprezentowała m.in. mobilną stację diagnostyczną wykorzys ...

Delegacja CANARD na międzynarodowych Targach Intertraffic 2024

Data dodania: 02-05-2024

Setki międzynarodowych wystawców, najbardziej kompleksowy przegląd produktów, usług i przełomowych rozwiązań, tysiące gości i wspólny cel – modernizacja ruchu drogowego. Wyjątkowe wydarzenie europejskiej edycji międzynarodowych tragów Intertraffic 2024 w Amsterdamie już za nami.

Skuteczna współpraca służb

Data dodania: 29-04-2024

Dwa miesiące brawurowej jazdy i jedenaście zarejestrowanych wykroczeń przekroczenia dozwolonej prędkości, w tym nawet o 174 km/h, swój finał będzie miało w sądzie. Mężczyzna czuł się bezkarnie, bo jeździł samochodem z angielskimi tablicami rejestracyjnymi. Jednak nie uniknie surowej kary.

Pomogli bezpiecznie dotrzeć do szpitala rodzącej kobiecie

Data dodania: 01-02-2024

Wspólny patrol CANARD i rzeszowskiej Policji eskortował do szpitala samochód, którym jechała rodząca kobieta. Dzięki pomocy funkcjonariuszy kierujący pojazdem i jego pasażerka szybko i bezpiecznie dotarli do szpitala.