Powrót

Komunikat w sprawie obsługi interesantów w CANARD

Z powodu sytuacji epidemiologicznej związanej z wirusem SARS CoV-2 od 20 października 2020 r. do odwołania zostaje wstrzymana obsługa interesantów w  Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym GITD w  siedzibie  przy ul. Przyczółkowej 109a oraz do delegaturach terenowych GITD. Informacje w sprawie naruszeń zarejestrowanych przez system CANARD, będą udzielane telefonicznie pod numerem 22 22 04 500.

 

 

Ponadto osoby wezwane do osobistego stawiennictwa proszone są o uprzedni kontakt z osobą prowadząca czynności wyjaśniające w sprawie.

 

 

W celu podniesienia efektywności działania infolinii (22 22 04 500), zwiększona została liczba obsługujących ją pracowników. Istnieje również możliwość skorzystania z elektronicznego biura obsługi klienta, zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Za pośrednictwem platformy e-BOK można złożyć oświadczenie w sprawie, poprzez wypełnienie formularza elektronicznego. Proces rejestracji wymaga posiadania profilu zaufanego na platformie e-PUAP lub elektronicznego podpisu kwalifikowanego. W przypadku osób fizycznych rekomendujemy założenie profilu zaufanego, który jest  bezpłatny i przyjazny użytkownikowi. Wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące zarówno rejestracji, jak i zarządzania kontem znajdą Państwo na stronie https://ebok.canard.gitd.gov.pl/ebok/web/portal/logowanie