• Wniosek z internetu nie uchronił przed karą

  Data dodania: 14.11.19

  Internetowy wniosek o umorzenie miał rozwiązać sprawę - tak przynajmniej wydawało się kierowcy, który przekroczył prędkość na ul. Pułkowej w Warszawie. Sprawa trafiła do sądu, a kierowca został ukarany grzywną.

 • Prace modernizacyjne

  Data dodania: 14.11.19

  W związku z planowaną modernizacją w dniu 16.11.2019r. od godziny 10:00 do godziny 18:00 mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do portalu eBOK.

 • Nowy fotoradar w Łodzi

  Data dodania: 08.11.19

  Kolejny niebezpieczny odcinek drogi jest już pod stałą kontrolą Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. W Łodzi działa nowy fotoradar. Wystarczyła doba, a zarejestrował aż 180 wykroczeń.

 • Delegacja CANARD gościła na Road Safety Exchange

  Data dodania: 16.10.19

  9 października przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Żandarmerii Wojskowej oraz Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego wzięli udział w uroczystym otwarciu Projektu EU "Road Safety Exchange", finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 • Pościg za pijanym kierowcą osobówki

  Data dodania: 11.10.19

  2,22 promila alkoholu w organizmie miał kierowca samochodu osobowego, którego ujęli po krótkim pościgu inspektorzy zajmujący się kontrolą prędkości pojazdów na drogach Mazowsza. W trakcie ucieczki nietrzeźwy mężczyzna spowodował kolizję. Nieodpowiedzialnego kierowcę przekazano policjantom.