• Motocyklista nie spodziewał się mandatu

  Data dodania: 19.11.20

  Kierujący motocyklem, tuż przed fotoradarem w Jaworniku z dużą prędkością wyprzedził jadącą przed nim osobówkę. Sytuację zarejestrowała kamera w samochodzie osobowym. Zaskoczony otrzymanym wezwaniem motocyklista przyznał się do popełnienia wykroczenia i przyjął mandat nałożony przez inspektorów z de

 • Umowa na 26 nowych fotoradarów podpisana

  Data dodania: 04.11.20

  Pomiar prędkości na kilku pasach ruchu równocześnie, wysokiej jakości zdjęcia, odporne na trudne i zmienne warunki pogodowe – to m.in. gwarantują nowe fotoradary. Umowa na dostawę i instalację 26 urządzeń została podpisana. Pierwsze urządzenia staną w najniebezpieczniejszych miejscach pod koniec maj

 • Nowy fotoradar w Mirocinie

  Data dodania: 22.10.20

  W Mirocinie w gminie Przeworsk w woj. podkarpackim od dziś działa nowy fotoradar. Miejsce to na drogowej mapie polski wyróżnia liczba zdarzeń drogowych. W ocenie mieszkańców zagrożeniem dla ich bezpieczeństwa jest m.in. duże natężenie ruchu kołowego.

 • Nietrzeźwy pirat drogowy

  Data dodania: 20.10.20

  0,88 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierujący samochodem osobowym, który przekroczył podwójną linię ciągłą i nie zatrzymał się do kontroli funkcjonariuszom z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Pijanego kierowcę przekazano do dalszych czynności policjantom z Pułtuska.

 • Komunikat w sprawie obsługi interesantów w CANARD

  Data dodania: 19.10.20

  Z powodu sytuacji epidemiologicznej związanej z wirusem SARS CoV-2 od 20 października 2020 r. do odwołania zostaje wstrzymana obsługa interesantów w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym GITD w siedzibie przy ul. Przyczółkowej 109a oraz do delegaturach terenowych GITD.