• Na groby na podwójnym gazie...

  Data dodania: 02.11.17

  1 listopada 2017 roku ok. godz. 8:30 podczas prowadzenia działań w ramach nadzoru nad ruchem drogowym na jednej z ulic Torunia, inspektorzy z Delegatury Północnej Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Renault w związku z przekroczeniem przez kierującego pojaz

 • „Prędkość – czy to tylko droga przez czas?”

  Data dodania: 30.10.17

  Przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego wzięli udział w III Międzynarodowych Targach Warsaw Moto Show, zorganizowanych w dniach 27-29 października br. w podwarszawskim Nadarzynie.

 • Zdrowy i bezpieczny Ekonomik

  Data dodania: 26.10.17

  24.10.2017 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Częstochowie miała miejsce niecodzienna, pierwsza w dziejach szkoły i regionu akcja profilaktyczno-prozdrowotna pt. „Zdrowy i bezpieczny Ekonomik”.

 • Wyjazdowe posiedzenie podkomisji stałej ds. transportu drogowego, drogownictwa i lotnictwa

  Data dodania: 12.10.17

  11 października 2017 r. w siedzibie Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD) odbyło się wyjazdowe posiedzenie podkomisji stałej ds. transportu drogowego, drogownictwa i lotnictwa.

 • Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością

  Data dodania: 12.10.17

  W dniu 11 października 2017 roku Komenda Miejska Policji w Łodzi wspólnie z Centrum Technologii Bezpieczeństwa w Logistyce Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowało konferencją naukową pod nazwą „Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością”.