• Bezpiecznych i spokojnych Świąt

  Data dodania: 21.12.17

  Bezpiecznych i spokojnych Świąt w rodzinnym gronie oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym.

 • Świąteczne spotkania opłatkowe w GITD

  Data dodania: 20.12.17

  Dziś w siedzibie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym odbyły się spotkania opłatkowe z inspektorami i pracownikami GITD. W spotkaniach uczestniczyli: Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transport Drogoweg

 • Zawartość alkoholu w wydychanym przez kierowcę Kamaza powietrzu wynosiła 0,29mg/l

  Data dodania: 05.12.17

  4 grudnia 2017 r. inspektorzy z Zespołu w Gdańsku Delegatury Północnej, podczas wykonywania działań kontrolnych w ramach nadzoru nad ruchem drogowym na drodze krajowej nr 91, zatrzymali do kontroli pojazd marki Kamaz.

 • Inspektorzy z Delegatury Północnej spotkali się z dziećmi w Przedszkolu

  Data dodania: 04.12.17

  28 listopada 2017 r. Inspektorzy z Delegatury Północnej spotkali się z dziećmi w Przedszkolu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Dzieciątka Jezus we Wlewsku k/ Lidzbarka. Dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego przygotowano kilka atrakcji.

 • Jechał 153 km/h i miał ponad 2 promile

  Data dodania: 07.11.17

  Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 21-letni kierowca samochodu osobowego, zatrzymany do kontroli przez załogę nieoznakowanego radiowozu Inspekcji Transportu Drogowego na drodze krajowej nr 2 w Białej Podlaskiej.