• Konwent Marszałków Województw Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem Dyrektora CANARD

  Data dodania: 01.02.18

  Jeden z bloków obrad I posiedzenia Konwentu Marszałków Województw RP w Opolu dotyczył działań, podejmowanych przez różne instytucje, na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dyrektor CANARD Marek Konkolewski zaprezentował działania ITD.

 • Spotkania z młodzieżą Zespołów Szkół Samochodowych o profilu kierowca-mechanik

  Data dodania: 30.01.18

  Blisko 200 uczniów kształcących się w zawodzie kierowca-mechanik uczęszczających do szkół średnich w regionie kujawsko-pomorskim miało okazję poznać tajniki pracy inspektorów ITD.

 • Współpraca GITD przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim

  Data dodania: 22.01.18

  Główny Inspektorat Transportu Drogowego podjął współpracę przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim z Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta.

 • ITD w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie

  Data dodania: 08.01.18

  4 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie (woj. małopolskie) odbyło się edukacyjne spotkanie uczniów klas I-III z krakowskimi inspektorami ITD w ramach akcji „Bezpieczna Szkoła Tirka”.

 • eBOK - Profil Zaufany ePUAP

  Data dodania: 07.01.18

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że została już przywrócona pełna sprawność portalu eBOK (www.ebok.canard.gitd.gov.pl) w zakresie funkcjonalności wykorzystujących do potwierdzania tożsamości wykorzystujących Profil Zaufany ePUAP. Dodatkowo w ramach przeprowadzonych prac udostępniliśmy mozli