• Minister Infrastruktury powołał p.o. Zastępcy Głównego Inspektora Transportu Drogowego

  Data dodania: 30.03.18

  Nominację, w imieniu Ministra Infrastruktury, wręczył Podsekretarz Stanu Marek Chodkiewicz. Insp. w st. spocz. Rafał Kozłowski, przez ponad 23 lata pełnił służbę w Policji, w tym ponad 18 lat - w Policji ruchu drogowego. Zajmował kolejne stanowiska wykonawcze a następnie kierownicze w jednostkach te

 • Życzenia wielkanocne od Głównego Inspektora Transportu Drogowego

  Data dodania: 29.03.18

  Życzenia wielkanocne pracownikom Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym złożył Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, dyrektor generalny GITD Renata Rychter i dyrektor CANARD Marek Konkolewski.

 • CANARD na konferencji "Bezpieczeństwo pieszych - zagrożenia i wyzwania"

  Data dodania: 27.03.18

  Co trzecia ofiara śmiertelna wypadków drogowych w Polsce to pieszy. Niestety, w skali europejskiej nie ma czym się chwalić, w innych krajach bywa lepiej. Ale też z tego choćby względu każda inicjatywa, której celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych, zasługuje na uwagę.

 • ITD na Międzynarodowych Targach Transportu Spedycji i Logistyki 2018

  Data dodania: 26.03.18

  Swoje stoisko prezentowała Inspekcja Transportu Drogowego, na którym wystawiono pojazd przeznaczony do kontroli elektronicznego poboru opłat oraz jeden z 29 pojazdów, którymi zarządza CANARD z zainstalowanym mobilnym urządzeniem rejestrującym.

 • Kolejna lekcja z cyklu "Bezpieczna Szkoła Tirka"

  Data dodania: 01.03.18

  Na zaproszenie Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Inspektorzy z Krakowa odwiedzili Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Dla uczniów z klas 1-3 Inspektorzy wygłosili prelekcje pt. „Przygody krokodylka Tirka” na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Na zakończenie spotka