• „Prędkość – czy to tylko droga przez czas?”

  Data dodania: 30.10.17

  Przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego wzięli udział w III Międzynarodowych Targach Warsaw Moto Show, zorganizowanych w dniach 27-29 października br. w podwarszawskim Nadarzynie.

 • Zdrowy i bezpieczny Ekonomik

  Data dodania: 26.10.17

  24.10.2017 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Częstochowie miała miejsce niecodzienna, pierwsza w dziejach szkoły i regionu akcja profilaktyczno-prozdrowotna pt. „Zdrowy i bezpieczny Ekonomik”.

 • Wyjazdowe posiedzenie podkomisji stałej ds. transportu drogowego, drogownictwa i lotnictwa

  Data dodania: 12.10.17

  11 października 2017 r. w siedzibie Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD) odbyło się wyjazdowe posiedzenie podkomisji stałej ds. transportu drogowego, drogownictwa i lotnictwa.

 • Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością

  Data dodania: 12.10.17

  W dniu 11 października 2017 roku Komenda Miejska Policji w Łodzi wspólnie z Centrum Technologii Bezpieczeństwa w Logistyce Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowało konferencją naukową pod nazwą „Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością”.

 • X Konferencja profilaktyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym pojazdów Sił Zbrojnych RP

  Data dodania: 05.10.17

  Na zaproszenie Szefa Pana płk. Adama Słodczyka w konferencji uczestniczył Pan Marek Konkolewski Dyrektor Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, który uhonorowany został za wieloletnią współpracę przy organizowaniu konferencji profilaktyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym.