• Współpraca GITD przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim

  Data dodania: 22.01.18

  Główny Inspektorat Transportu Drogowego podjął współpracę przy organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych w województwie lubuskim z Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta.

 • ITD w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie

  Data dodania: 08.01.18

  4 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie (woj. małopolskie) odbyło się edukacyjne spotkanie uczniów klas I-III z krakowskimi inspektorami ITD w ramach akcji „Bezpieczna Szkoła Tirka”.

 • eBOK - Profil Zaufany ePUAP

  Data dodania: 07.01.18

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że została już przywrócona pełna sprawność portalu eBOK (www.ebok.canard.gitd.gov.pl) w zakresie funkcjonalności wykorzystujących do potwierdzania tożsamości wykorzystujących Profil Zaufany ePUAP. Dodatkowo w ramach przeprowadzonych prac udostępniliśmy mozli

 • Bezpiecznych i spokojnych Świąt

  Data dodania: 21.12.17

  Bezpiecznych i spokojnych Świąt w rodzinnym gronie oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym.

 • Świąteczne spotkania opłatkowe w GITD

  Data dodania: 20.12.17

  Dziś w siedzibie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym odbyły się spotkania opłatkowe z inspektorami i pracownikami GITD. W spotkaniach uczestniczyli: Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transport Drogoweg