• Sprostowanie GITD w sprawie artykułów opublikowanych w dniu 20 marca 2017 r., dotyczących rzekomego braku uprawnień do nakładania grzywien w drodze mandatu karnego przez GITD, opublikowanego na portalach: anuluj-madat.pl, polsatnews.pl, natemat.pl.

  Data dodania: 21.03.17

  Sprostowanie GITD w sprawie artykułów opublikowanych w dniu 20 marca 2017 r., dotyczących rzekomego braku uprawnień do nakładania grzywien w drodze mandatu karnego przez GITD,...

 • Fotoradary na terenie Warszawy

  Data dodania: 22.12.16

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.12.2016 r. została podpisana umowa pomiędzy Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego a miastem stołecznym Warszawa, reprezentowanym przez Komendanta Straży Miejskiej – Pana Zbigniewa Leszczyńskiego...

 • Funkcjonowanie urządzeń do odcinkowego pomiaru prędkości

  Data dodania: 20.12.16

  Informacje dotyczące aktualnego stanu funkcjonowania urządzeń do odcinkowego pomiaru prędkości CANARD

 • Doświadczenia i efekty działania Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym

  Data dodania: 02.12.16

  W dniu 1 grudnia 2016 r. w siedzibie CANARD zorganizowany został panel dyskusyjny pn. „Doświadczenia i efekty działania Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym”.

 • Zaproszenie firm do prezentacji najnowszych rozwiązań z zakresu urządzeń rejestrujących wykroczenia

  Data dodania: 12.10.16

  Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym GITD zaprasza firmy do prezentacji najnowszych rozwiązań z zakresu urządzeń rejestrujących wykroczenia polegające na przekroczeniu dozwolonej prędkości oraz nie zastosowaniu się do sygnalizacji świetlnej.