• ITD w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie

  Data dodania: 08.01.18

  4 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie (woj. małopolskie) odbyło się edukacyjne spotkanie uczniów klas I-III z krakowskimi inspektorami ITD w ramach akcji „Bezpieczna Szkoła Tirka”.

 • eBOK - Profil Zaufany ePUAP

  Data dodania: 07.01.18

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że została już przywrócona pełna sprawność portalu eBOK (www.ebok.canard.gitd.gov.pl) w zakresie funkcjonalności wykorzystujących do potwierdzania tożsamości wykorzystujących Profil Zaufany ePUAP. Dodatkowo w ramach przeprowadzonych prac udostępniliśmy mozli

 • Bezpiecznych i spokojnych Świąt

  Data dodania: 21.12.17

  Bezpiecznych i spokojnych Świąt w rodzinnym gronie oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym.

 • Świąteczne spotkania opłatkowe w GITD

  Data dodania: 20.12.17

  Dziś w siedzibie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym odbyły się spotkania opłatkowe z inspektorami i pracownikami GITD. W spotkaniach uczestniczyli: Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transport Drogoweg

 • Zawartość alkoholu w wydychanym przez kierowcę Kamaza powietrzu wynosiła 0,29mg/l

  Data dodania: 05.12.17

  4 grudnia 2017 r. inspektorzy z Zespołu w Gdańsku Delegatury Północnej, podczas wykonywania działań kontrolnych w ramach nadzoru nad ruchem drogowym na drodze krajowej nr 91, zatrzymali do kontroli pojazd marki Kamaz.