Powrót

Odwiedź nas na piknikach z okazji Światowego Dnia Dziecka

Już w niedzielę 31 maja przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego wezmą udział 

 

w dwóch wydarzeniach z okazji obchodów Dnia Dziecka.

 

 

Pierwszym z nich będzie piknik rodzinny w ogrodach Kancelarii Premiera przy Al. Ujazdowskich 3 w Warszawie. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów organizuje Dzień Dziecka już po raz trzeci. Hasłem tegorocznej edycji imprezy jest Bezpieczeństwo, a cały piknik odbywa się pod nazwą: „House of Kids. Sezon 3: Bezpieczne dzieci”. Pośród wielu atrakcji pikniku do dyspozycji uczestników będą m.in. miasteczko ruchu drogowego i punkt porad dla małych rowerzystów, a także pojazdy i wyposażenie służb i formacji kontrolnych, w tym Inspekcji Transportu Drogowego. Na wydarzenie zapraszamy w godzinach 10:00-16:00.

 

 

Równolegle do imprezy w Kancelarii Premiera, po drugiej stronie Wisły, będą miały miejsce obchody 95-lecia Policji Rzecznej w Komisariacie Rzecznym Policji przy ul. Wybrzeże Szczecińskie 6. Jako jeden z Partnerów wydarzenia GITD przygotował dla uczestników wiele atrakcji poświęconych tematyce bezpieczeństwa najmłodszych w ruchu drogowym. Odwiedzający będą mieli możliwość udziału w licznych konkursach z nagrodami oraz wyjątkowej grze plenerowej dla dzieci. Dodatkowo na naszym stoisku dostępne będą także konkurencje z alkogoglami oraz możliwość zobaczenia mobilnego urządzenia rejestrującego prędkość. Piknik startuje o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 16:00.

 

 

Na obydwie imprezy serdecznie zapraszamy rodziców wraz pociechami, a wszystkim dzieciom z okazji Ich nadchodzącego święta, życzymy wesołego, pełnego ciekawych zajęć
i przede wszystkim bezpiecznego lata.