Powrót

Nowa strona CANARD

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy nową stronę Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, z nowoczesną

i przyjazną grafiką oraz zaktualizowanymi treściami. Korzystając z nowej wersji serwisu, mają Państwo szeroki dostęp do informacji o CANARD

i podejmowanych przez nas działaniach. Dzięki informacjom zawartym na stronie mogą się Państwo przekonać w jaki sposób prowadzony jest automatyczny nadzór nad ruchem drogowym, a także zobaczyć jak wygląda procedura w przypadku ujawnienia wykroczenia i w jaki sposób wypełnić ewentualne wezwanie.

 

Naszym celem było przygotowanie czytelnej i przyjaznej dla użytkowników strony, zawierającej kompleksowe informacje z dziedziny bezpieczeństwa ruchu drogowego, prawa czy dobrych praktyk w zakresie automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym. Chcielibyśmy, aby nasza nowa strona stała się dla Państwa sprawdzonym źródłem wiedzy o funkcjonującym systemie, a także dzięki możliwości złożenia wniosków elektronicznych, ułatwiła kontakt z Biurem we wszelkich sprawach. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy również aplikację eBOK, czyli elektroniczne biuro obsługi klienta, dzięki której istnieje możliwość przesłania wypełnionej dokumentacji do GITD. Nowa strona CANARD to także zbiór aktualności i informacji o ważnych wydarzeniach związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego oraz stale powiększająca się galeria zdjęć z akcji i wydarzeń organizowanych w ramach projektu, do udziału w których serdecznie zapraszamy.

 

Zachęcamy do częstych odwiedzin serwisu i śledzenia postępów projektu „Budowa centralnego systemu automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym”.

 

Strona CANARD