• Studenci Politechniki Warszawskiej w CANARD

  Data dodania: 20.12.22

  Nie na sali wykładowej, ale w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowy, o nowych urządzeniach kontrolnych i stosowanych rozwiązaniach uczyli się studenci Politechniki Warszawskiej. CANARD w ramach zajęć praktycznych odwiedzili studenci i wykładowcy Zakładu Sterowania Ruchem i Infrastruktury

 • Bez uprawnień i za szybko

  Data dodania: 09.12.22

  Stracił prawo jazdy miesiąc temu za zbyt szybką jazdę. Mimo to, usiadł za kierownicą autobusu i po raz kolejny przekroczył dozwoloną prędkość. Inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego ukarali kierowcę mandatem i punktami karnymi.

 • Wydłużone godziny pracy CANARD

  Data dodania: 28.11.22

  8:15-17:45- Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym wydłuża poniedziałkowe godziny przyjmowania interesantów. W pozostałe dni tygodnia godziny pracy CANARD pozostają bez zmian.

 • Z nadmierną prędkością mimo sądowego zakazu

  Data dodania: 23.11.22

  21-latek mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, wsiadł za kierownice a do tego jechał z nadmierną prędkością. W obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 35 km/h . Został zatrzymany do kontroli przez inspektorów CANARD.

 • Tunel trasy S7 z pomiarem prędkości

  Data dodania: 14.11.22

  W sobotę otwarto tunel w ciągu trasy ekspresowej S7. Równocześnie CANARD GITD uruchomił tam odcinkowy pomiar prędkości. W uroczystości otwarcia tunelu uczestniczył m.in. Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.