Wpisy oznaczone tagiem fotorejestrator .

„Bezpieczeństwo idzie w ruch” już w ten weekend!

Już w najbliższą sobotę, 15 listopada, o godzinie 12 serdecznie zapraszamy do CH Arkadia na wydarzenie „Bezpieczeństwo idzie w ruch!”, gdzie wspólnie będziemy mogli porozmawiać o bezpieczeństwie ruchu drogowego w Polsce.

W ramach przewidzianych atrakcji GITD zaprezentuje m.in. najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, umożliwiające automatyczny nadzór nad ruchem drogowym. Odwiedzający będą mogli z bliska zobaczyć samochód wyposażony w „fotorejestrator” oraz pojazd do kontroli uiszczania opłat elektronicznych.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Oprócz lekcji na temat prawidłowego zachowania na drodze, prowadzonych przez rzecznika prasowego GITD – Alvina Gajadhura, dzieci będą mogły uczestniczyć w wielu konkursach i zagrać w plenerową grę edukacyjną na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Przygotowany również zostanie „szpital dla pluszaków”, w którym dzieci przekonają się, że i one mogą ratować życie.

Na stoisku obecni będą inspektorzy i pracownicy ITD, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania odwiedzających.

Impreza organizowana jest w związku z obchodzonym 16 listopada - Światowym Dniem Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.

GITD NA TARGACH INFRASTRUKTURA 2014

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem „Infrastruktura” 2014 są jednym z najważniejszych polskich wydarzeń poświęconych tej tematyce. Targi stanowią dogodną możliwość dla nawiązania współpracy i zaprezentowania rozwiązań stworzonych przez organizacje i firmy, działające na rzecz rozwoju rodzimej infrastruktury.

 

Podczas tegorocznych Targów Infrastruktura, w dniach 22 – 23 października, GITD zaprezentuje na swoim stoisku m.in. najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, umożliwiające automatyczny nadzór nad ruchem drogowym. Odwiedzający będą mogli z bliska zobaczyć samochód wyposażony w „fotorejestrator”, jak również urządzenia stacjonarne do pomiaru prędkości, wykorzystywane w przeszłości i aktualnie. Oprócz tego na stoisku GITD znajdzie się także pojazd do kontroli uiszczania opłat elektronicznych oraz motocykl wspierający na co dzień działania inspektorów.

Na stoisku obecni będą inspektorzy i pracownicy ITD, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania odwiedzających.

 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Przed przybyciem na miejsce należy jednak zarejestrować się poprzez stronę internetową lub w recepcji targów. Wszystkie niezbędne informacje są dostępne pod adresem: http://www.infrastruktura.info/

 

ZAPRASZAMY!