Powrót

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym wznawia przyjmowanie interesantów

Szanowni Państwo,

 

od dnia 25.05.2020 r. Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym - w lokalizacji ul. Przyczółkowa 109A - wznawia przyjmowanie interesantów w godzinach 8.15 - 15.00.

 

Ponadto informujemy, że w związku z zagrożeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 zostanie ograniczona liczba osób mogących przebywać jednocześnie w pomieszczeniach przeznaczonych do obsługi interesanta.

 

Interesanci będą wpuszczani przez pracowników ochrony do sali obsługi pojedynczo. Przed wejściem należy skorzystać z udostępnionego płynu do dezynfekcji rąk oraz zasłonić usta i nos. Oczekując na wejście do urzędu prosimy o zajmowanie miejsca w kolejce w bezpiecznej odległości - 2 m od siebie.

 

Zachęcamy również z możliwości skorzystania z elektronicznego biura obsługi klienta, zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Za pośrednictwem platformy e-BOK można złożyć oświadczenie w sprawie, poprzez wypełnienie formularza elektronicznego. Proces rejestracji wymaga posiadania profilu zaufanego na platformie e-PUAP lub elektronicznego podpisu kwalifikowanego. W przypadku osób fizycznych rekomendujemy założenie profilu zaufanego, który jest bezpłatny i przyjazny użytkownikowi. Wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące zarówno rejestracji, jak i zarządzania kontem znajdą Państwo na stronie https://ebok.canard.gitd.gov.pl/ebok/web/portal/logowanie.

 

Jednocześnie informujemy, że w oddziale zamiejscowym GITD w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41 przyjmowanie interesantów zostanie wznowione w dniu 26.05.2020 r.

 

Z poważaniem

Zespół CANARD