Wpisy oznaczone tagiem punkty karne .

Już 12 września pierwsze szkolenie dla kierowców z dużą ilością punktów karnych w WORD Radom z udziałem GITD.

Od początku września w ramach szkolenia dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego zapraszamy na spotkania z przedstawicielami Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w radomskim WORD-zie.

GITD zarządza systemem automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym, w skład którego wchodzi ponad 300 fotoradarów stacjonarnych i kilkadziesiąt urządzeń mobilnych. Wkrótce uruchomiony zostanie także odcinkowy pomiar prędkości oraz system wykrywania wjazdu na czerwonym świetle.

W czasie spotkania dowiedzą się Państwo m. in.  dlaczego fotoradary są kluczowym elementem poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz jaki wpływ na liczbę wypadków i ich skutki ma nadmierna prędkość, jak działa system fotoradarowy zarządzany przez GITD, co decyduje o lokalizacji urządzeń, jak podobne rozwiązania funkcjonują w krajach UE.
 
W czasie szkolenia z przedstawicielami GITD będzie możliwość zadawania pytań.
 
Termin pierwszego spotkania: 12 września 2013, 15:00, WORD Radom, ul. Sucha 13
Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym jest częścią Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego odpowiedzialną za zarządzanie systemami automatycznej rejestracji wykroczeń.
 
Nasze dane teleadresowe są następujące:
Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym
Główny Inspektorat Transportu Drogowego
ul. Przyczółkowa 109 A
02-968 Warszawa
Tel. (22) 22 04 500
Fax: (22) 22 04 599
 
Uprzejmie informujemy, że pod powyższym adresem obsługa interesantów odbywa się od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:15-15:00.
 
Godziny obsługi interesantów w Delegaturach Terenowych GITD dostępne są w zakładce "O nas".